Medigames Ukraine

Українські Медичні Ігри

Ukrmedigames

Українські Медичні Ігри

New challenge! “Medic Run Ukraine 2020”

New challenge! “Medic Run Ukraine 2020”

Medic Run Ukraine 2020

Загальні положення

     Це положення регламентує порядок взаємодії між учасниками заходу та організаторами на період карантинних заходів в Україні, введених державними та місцевими органами влади, для запобігання розповсюдження серед населення захворювання на Сovid-19.

Організатор заходу  – представництво Всесвітніх Медичних Ігор в Україні – Medigames Ukraine (далі – Оргкомітет).

Назва заходу – Medic Run Ukraine

Місце проведення заходу – територія України.

Дата заходу – 10.05.2020 року

Матеріальне забезпечення заходу – захід проводиться за рахунок коштів учасників.

Реєстрація учасника – Реєстрація учасника проводиться за номером +380934987121 (Telegram, Viber) або на сторінках “Medigames Ukraine” у Telegram і Viber.

Захід проводиться з використанням он-лайн -технологій. Кожен учасник реєструється на відповідну дистанцію, яку буде бігти самостійно в день заходу, використовуючи GPS-технології з подальшим експортом даних забігу до сервісу STRAVA або використанням самого додатку STRAVA при подоланні дистанції та включенням у загальний фінішний протокол учасників відповідної дистанції заходу. Допускається використання і інших додатків (RunKeeper тощо).

 Для першої реєстрації на захід учасник повинен:

 • Обрати дистанцію для забігу
 • Підтвердити свою участь та надіслати дані про себе: Прізвище та ім’я, спеціальність, місце роботи та регіон, який він представляє, електронну адресу.
 • Бути підписаним на сторінки “Ukrmedigames” в мережах Facebook та Instagram.

Реєстрація на змагання закінчується о 23:59 8 травня.

При реєстрації на змагання кожному учаснику присвоюється стартовий номер. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність вказаних при реєстрації даних. Реєстрація учасника може бути анульована, якщо під час реєстрації ним були надані неточні та/або помилкові дані. Учасник може бути зареєстрований лише на одну дистанцію заходу.

 Персональні дані учасника. Кожен учасник заходу дає згоду на використання його персональних даних, фото-, відео- або аудіо матеріалів з його участю і без узгодження з ним для реклами заходів організатора без будь-якої компенсації з боку організатора. Всі фото- та відеоматеріали змагань, доступні організатору заходу, можуть бути використані організатором як допоміжні матеріали, що підтверджують точність результатів змагань і випадки порушення правил участі.

Дистанції, маршрути – забіги проводяться на такі дистанції:

 • Марафон 42,2 км
 • Напівмарафон 21,1 км
 • 10 км
 • 5 км
 • Довільна дистанція на ваш розсуд, без фіксації результату і рейтингу (для початківців, або тих, хто просто хоче зробити пробіжку і підтримати проект).

До участі на вказані дистанції допускаються учасники, що мають медичну освіту та спеціальність, що дозволяє їм приймати участь у Всесвітніх Медичних Іграх “Medigames” (Список медичних спеціальностей викладено в Додатку 2)..

Маршрут забігу відповідної дистанції кожен учасник обирає собі самостійно і несе персональну відповідальність за його вивчення та вірне подолання. Учасник сам обирає особливості маршруту, його покриття, перепад висот, перепони на маршруті та інше. Характеристики маршруту не беруться до уваги при визначенні результату у фінішному протоколі.

Учасник сам визначає бігтиме він дистанцію самостійно чи разом з іншими учасниками. При цьому кожен учасник має керуватися вимогами діючих правил карантинного режиму, які діють на момент проведення заходу.

У разі подолання маршруту, який не відповідає довжині відповідної дистанції, дані учасника не будуть внесені до підсумкового протоколу і рейтингу учасників.

Облік часу на дистанції, результати, ліміти часу, вікові категорії.

Облік часу на дистанції кожен учасник робить самостійно за допомогою GPS технологій з подальшим експортом даних до сервісу STRAVA чи використанням самого додатку  STRAVA під час подолання дистанції (допускається використання і інших сервісів (Runkeeper, тощо). Кожен учасник несе особисту відповідальність за справність девайсу та сервісів обліку дистанції та часу та за можливість і достовірність експорту даних забігу до сервісу STRAVA з технологій, які він використовує. Особливості роботи із сервісом STRAVA подані у додатку до даного положення (Пам’ятка учасника).

Після подолання дистанції учасник самостійно відправляє посилання на трек і фото з дистанції по одному з каналів комунікації – Viber,  Telegram на номер 093 4987121, Messenger у мережі Facebook чи Direct в мережі Instagram на офіційну сторінку UkrMedigames до 14:00 дня, наступного за днем заходу.

Кожен учасник долає відповідну дистанцію самостійно. Використання допоміжних засобів пересування забороняється. Використання даних інших осіб забороняється. Організатор змагань повинен розмістити на сайті www.ukrmedigames.com попередні протоколи змагань по відповідним дистанціям не пізніше 3 днів після завершення прийому результатів від усіх учасників. Місце старту та маршрут відповідної дистанції кожен учасник обирає собі самостійно.

Одночасна участь в декількох дистанціях одного заходу заборонена.

На дистанціях  результати обліковуються за такими віковими категоріями:

 • категорія A до 35 років;
 • категорія B 35 – 44 роки;
 • категорія C 45 – 54 роки;
 • категорія D 55 – 64 роки;
 • категорія E 65 – 69 років;
 • категорія F 70 і більше років.

Здоров’я учасника та медичний супровід заходу.

Кожен учасник добровільно бере участь у змаганнях, визнаючи всі ймовірні ризики для власного здоров’я до змагань, під час змагань та після їх закінчення. Кожен учасник змагань особисто відповідальний за свій фізичний стан, здоров’я та здатність подолати обрану дистанцію змагань.

 Оргкомітет не несе відповідальності за:

 • фізичні травми, ушкодження, погіршення фізичного стану, які учасник поніс до, під час та після проведення заходу,
 • погіршення фізичного стану учасника після проведення заходу,
 • за будь-які збитки (в тому числі втрату або пошкодження особистих речей), які учасник змагань поніс під час проведення змагань та іншу шкоду, завдану під час змагань.

Безпека учасників під час заходу.

Кожен учасник дбає про власну безпеку під час заходу самостійно. При цьому особливу увагу учасникам варто звернути на:

 • дотримання правил дорожнього руху під час подолання дистанції,
 • свою готовність до старту,
 • дотримання правил особистої гігієни та правил карантинних заходів, які діють на момент проведення заходу.

При виникненні загрози життю чи здоров’ю учасник має самостійно чи з допомогою інших осіб звернутися за допомогою до закладів медичної допомоги та охорони здоров’я та до поліції в разі потреби.

Командні забіги.

Командні забіги на вказаних заходах не проводяться.

Визначення переможців та призерів змагань відбувається за обліком часу відповідно до протоколу змагань на відповідні дистанції заходу.

За підсумками змагань буде сформований рейтинг учасників з публікуванням його на сайті Українських медичних ігор, рейтинг буде враховувати стать учасника та вікову категорію.

Протести, вирішення спорів.

 Учасник має право подати протест, який розглядаються оргкомітетом. Протести можуть бути такими:

● що впливають на розподіл призових місць;

● що стосуються неточності виміру часу, за який учасник пробіг дистанцію;

Решта протестів можуть бути проігноровані оргкомітетом у силу їх незначущості (сюди входять друкарські помилки, некоректні анкетні дані та інше).

При подачі протесту необхідно вказати наступні дані:

 • прізвище та ім’я (анонімні претензії не розглядаються);
 • суть претензії (у чому полягає претензія);
 • матеріали, які доводять помилку (фото-, відеоматеріали).

Реакція на протест визначається оргкомітетом самостійно та індивідуально. У спірних ситуаціях оргкомітет може прийняти самостійне рішення без пояснень.

Дискваліфікація.

Оргкомітет залишає за собою право дискваліфікувати учасника у разі, коли учасник:

 • біг під зареєстрованим номером іншого учасника;
 • пробіг дистанцію, на яку не був зареєстрований;
 • використовував підручний засіб пересування (велосипед, самокат, авто, тощо);
 • надав організатору дані забігу іншої людини;
 • в інших випадках за рішенням оргкомітету.

Зміни в проведенні заходу, форс-мажорні обставини.

 У підготовці заходу можливі зміни дистанцій та регламенту проведення. Про такі зміни організатор негайно повідомляє учасників інформаційними повідомленнями у соціальних мережах на офіційних сторінках.

При настанні непередбачуваних форс-мажорних обставин, а саме:

● обставин, викликаних винятковими погодними умовами і стихійними лихами, що загрожують безпеці учасників;

● обставин, які виникли з огляду на умови, регламентовані відповідними рішеннями та актами органів державної влади чи місцевого самоврядування (наприклад рішення про дострокові вибори до органів державної чи місцевої влади, введення військового стану чи інші рішення, що унеможливлюють проведення заходу), захід може бути відкладено, перенесено на інші дати проведення чи скасовано.

Інформаційні джерела та додатки.

Інформаційний сайт організатора: https://www.ukrmedigames.com/

Сторінка у мережі Facebook: https://www.facebook.com/ukrmedigames

Сторінка в Instagram: https://www.instagram.com/ukrmedigames/ 

За інформацію на інших інформаційних ресурсах організатор відповідальності не несе.

Організатор змагань – представник Всесвітніх Медичних Ігор в Україні, керівник Української Олімпійської Медичної Збірної Євген Слєпов, тел./Viber/Telegram +380934987121.

Пам’ятка учасника (додаток 1)

Шановний учаснику! Ми вдячні тобі за активність і за те, що показуєш приклад іншим та відповідально ставишся до себе!

Для участі в заході:

 1. Встанови застосунок Strava на свій смартфон з Play Market (android) чи App Store (iPhone).
 2. Зареєструй свій аккаунт в застосунку.
 3. У налаштуваннях аккуанта перевір налаштування доступу – статус «фізична активність» повинен бути доступний усім.
 4. Ти можеш використовувати для хронометражу на дистанції смартфон зі встановленим застосунком. Для цього необхідно перейти на вкладку «запис», вибрати «біг», почекати, коли смартфон визначить місце розташування – місце розташування з’явиться на мапі застосунку. У момент старту натиснути кнопку «старт». На дистанції ти можеш в самому застосунку контролювати темп, час, відстань. Після фінішу натисни кнопку «фініш» і «зберегти».
 5. Застосунок дозволяє налаштувати автоімпорт треку з наручного бігового девайсу GPS. Біжи годинником – залиш смартфон вдома. В налаштуваннях профілю перейди на опцію «підключити додатки» і налаштуй підключення до застосунку пристрою, який плануєш використовувати через логін пароль застосунку. Strava дозволяє налаштувати автоімпорт зі звичних Garmin, Polar, Suunto, Android Wear, TomTom (nike), fitbit. При використанні наручних пристроїв після збереження треку і синхронізації зі смартфоном, трек в Strava з’явиться автоматично. Використовуваний пристрій обов’язково має враховувати трек на підставі GPS даних. Трек на підставі шагоміру не буде прийнятий.
 6. У нижньому рядку треку в стрічці твоїх активностей є значок «поділитися». Відправ нам трек і ФОТО (можна селфі) з дистанції або фінішу в один з каналів комунікації – viber, telegram (+38 0934987121), messenger (ukrmedigames), Direct (ukrmedigames) протягом 24-х годин після фінішу.
 7. Виклади пост про участь в Medic Run Ukraine на своїх сторінках у соцмережах з тегами #medicrunukraine #ukrmedigames #medigames #medicalteamukraine
 8. Фінішний протокол буде опублікований протягом 3-х днів після отримання усіх результатів.

Важливо!

 • Подбай заздалегідь про маршрут – проведи на ньому розминку за день до старту. Для марафонських дистанцій переважно вибрати маршрут з колом в 5 кілометрів – тоді ти зможеш організувати для себе пункт харчування або гідратації. При необхідності використовуй пояс з флягами, ізотоніки і харчування. Ми рекомендуємо харчуватися на дистанції, якщо плануєш бігти більше 1,5 години. Для харчування кращими будуть банани, або спортивні гелі для видів спорту на витривалість
 • На власний розсуд ти можеш запросити друзів і сім’ю для підтримки. Обов’язково дотримуйтеся при цьому поточних норм особистої гігієни та карантинного режиму, який діє на день старту.
 • Біжи зі стартовим номером (ти маєш роздрукувати його самостійно, отримавши файл на електронну адресу) – це додасть тобі відчуття реального змагання і потрібного адреналіну.
 • Пам’ятай про ФОТО. Надійшли його нам. Ми прагнемо показати твій приклад іншим!
 • Заплануй місце, де можна залишити одяг після розминки та одяг для перевдягання після фінішу.

Стань частиною великого медичного олімпійського руху!

Додаток 2

Список медичних спеціальностей для участі у Всесвітніх Медичних Іграх та змаганнях під егідою Українських Медичних Ігор

Hospital administrator

Operating theatre assistant

Orderly

Veterinary assistant

Ambulance driver

Anaesthesiologist/Intensive care specialist

Angiologist

Dental assistant

Clinical research technician

Hearing specialist

Biochemist

Biologist

Medical biologist

Hospital porter

Medical imaging technician

Health executive

Cancerologist

Cardiologist

Chiropractor

Surgeon

Cardiothoracic surgeon

Dental surgeon

Specialist surgeon

Plastic surgeon

Dentist

Dermatologist

Dietician

Iridologist

Medical physics practitioner

Sonographer

Endocrinologist

Epidemiologist

Occupational therapist

Medical Student

Extern

Gastroenterologist

Gerontologist

Gynaecologist/Obstetrician

Hematologist

Immunologist

Nurse

Laboratory engineer

Operating theatre technician

Intern

Physiotherapist

Laboratory assistant

Electrocardiologist

Doctor

Sports physician

Company doctor

Sonography specialist

General practitioner

Forensic pathologist

Orthopedic physician

Intensive care physician

Resident physician

Specialist doctor

Nephrologist

Neurosurgeon

Neurologist

Nutritionist

Odontologist

Ophthalmologist

Orthodontist

Orthopaedic specialist

Speech therapist

Orthoptist

Osteopath

Pathologist

Paediatrician

Chiropodist

Child psychiatrist

Pharmacist

Physiologist

Physiotherapist

Pulmonologist

Pharmacy technician

Biometry teacher

Dental technician

Psychiatrist

Psychologist

Paediatric nurse

Radiologist

Rehabilitation specialist

Rheumatologist

Midwife

Medical secretary

Sexologist

Sophrologist

Stomatologist

Head nurse

Laboratory technician

Traumatologist

Emergency physician

Urologist

Veterinarian

Pharmaceutical representative