Medigames Ukraine

Українські Медичні Ігри

Автор: Ievgen Sliepov

У Києві заснована Українська Медична Баскетбольна Асоціація (УМБА)

20 липня 2020 року у Києві на баскетбольному майданчику ЖК Республіка відбулось перше тренування баскетболістів – медиків.

Тренування

Старт українському баскетбольному медичному руху покладено зусиллями онкоуролога Національного Інституту Раку НАМН України Олександра Стаховського.

Олександр Стаховський

Протягом короткого відрізку часу до УМБА приєдналась велика кількість лікарів, що захоплюються баскетболом.

В планах формування баскетбольної медичної збірної України для виступу на Всесвітніх Медичних Іграх Medigames 2021, що відбудуться у Португалії.

Попереду багато спільних турнірів, заходів, пригод і перемог. Приєднуйся, тренуйся, мрій і перемагай разом з нами!

Контактна інформація:

Олександр Стаховський 📞+380503817217

Medic Fishing Challenge Ukraine 2020


«Немає більш приємного заняття на природі, як сісти десь біля води, та з вудкою і …», – так думає будь-який рибалка, і в цьому є значна частка правди. Рибальство є однією з найдавніших форм господарської діяльності. Напевно відтоді, як людина навчилася ловити рибу, вона навчилася і філософствувати. А як можна без цього на рибалці? Ніколи не знаєш, що на тебе чекає. Завжди сподіваєшся, і повертаючись додому з уловом, відчуваєш почуття глибокого задоволення.

Міжнародне свято – Всесвітній день рибальства, що відзначається 27-го червня, виникло на території країни, де рибальству завжди приділялася особлива увага – Італії, в Україні День рибалки відзначається у другу неділю липня.

Не секрет, що серед медиків є велика кількість прихильників рибальства, Medic Fishing Challenge Ukraine – перші в світі подібні змагання серед медиків.

Більшість рибалок полюбляє похизуватися своїм уловом, зробити світлини зі своїми найбільшими трофеями.

Проведи чудово час за риболовлею, вилови найбільший або найунікальніший трофей, зроби з ним світлину або відео, напиши про це пост на своїх сторінках в соціальних мережах з описанням різновиду риби та її розмірів і ваги, своїх вражень від риболовлі та постав хештеги #ukrmedigames та #medicfishingchallenge, а ми за місяць підіб’ємо підсумки, визначимо та відзначимо найкращих рибалок.

Просимо усіх учасників челенджу суворо дотримуватись правил риболовлі, здійснювати її лише в дозволених місцях, викладати лише світлини зі “свіжими” (виловленими після 27 червня 2020 року) трофеями і виловленими особисто медиками – рибалками.

В челенджі приймають участь трофеї, виловлені будь-яким дозволеним способом – з берега, з лодки, при підводному полюванні, тощо.


Правила риболовлі

 1. КОМУ ДОЗВОЛЕНО ЗАЙМАТИСЯ ЛЮБИТЕЛЬСЬКИМ І СПОРТИВНИМ РИБАЛЬСТВОМ?

Любительське і спортивне рибальство на території України дозволено як громадянам країни, так і особам без громадянства та іноземцям. Дітям до 16 років вилов риби дозволений тільки з берега.

 1. ЯКА ВАРТІСТЬ РИБОЛОВЛІ І ЧИ ПОТРІБНІ ДОЗВОЛИ?

Рибалити дозволено цілий рік, як вдень, так і вночі. На водоймах загального користування риболовля є безкоштовною, ніяких спеціальних дозволів не потрібно.

На орендованих водоймах обов’язково мають бути місця для безоплатного загального водокористування (купання, плавання на човнах, любительське і спортивне рибальство тощо) лише у визначених орендарем водойми місцях.

 1. У ЯКІ ПЕРІОДИ ДІЄ ЗАБОРОНА/ОБМЕЖЕННЯ НА ВИЛОВ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ?

– нерестова заборона;

– заборона на вилов раків під час І та ІІ линьок;

– заборона вилову на зимувальних ямах;

– заборона на вилов з човна (нерест, закриття навігації);

– у нічний час (через годину після заходу сонця) заборонено ловити ракоподібних.

 1. ДЕ РИБОЛОВЛЯ ЗАБОРОНЕНА ПРОТЯГОМ РОКУ?

– у каналах теплоелектроцентралей, електростанцій, меліоративних систем та шлюзів;

– у новостворених водосховищах (до особливого розпорядження);

– біля мостів, які охороняються;

– у радіусі 500 метрів від господарств, які займаються розведенням риби;

– на водоймах, що знаходяться в зоні відчуження після аварії на ЧАЕС;

– на водоймах, де риболовля заборонена рибоохороною.

 1. ЯКІ СНАСТІ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ВИКОРИСТОВУВАТИ ДЛЯ ЛЮБИТЕЛЬСЬКОГО РИБАЛЬСТВА?

– донкою (гумкою), вудкою, спінінгом із загальною кількістю гачків не більше п’яти на одного рибалку.

 1. ЧИМ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ЛОВИТИ РАКІВ ТА МОТИЛЯ?

Вилов раків можна проводити лише ручним збиранням або раколовкою-«хапкою» з діаметром, не більше 70 см і вічком, не більше 22 мм, волосінню з приманкою і рогаткою – «розщепом» і не більше п’яти снастей на ловця.

Лов мотиля – драгою (не механічною), діаметром до 70 см.

 1. ЯКИМИ МЕТОДАМИ ТА ЗНАРЯДДЯМИ ЗАБОРОНЕНО ПРОВОДИТИ ВИЛОВ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ?

– із застосуванням вибухових і отруйних речовин;

– за допомогою електроструму;

– з використанням колючих знарядь (острога);

– з вогнепальної і пневматичної зброї (крім гарпунних підводних рушниць);

– сіткоснастними знаряддями лову (сітка, невод, волок, бредень, “екран”, “парашут”, “павук” і т.д.);

– методом багріння за допомогою колючих знарядь (драч).

Також на водоймах заборонено створювати загати і будувати гатки. Заборонено проводити вилов риби, шляхом спускання води з водойми.

 1. СКІЛЬКИ РИБИ І РАКІВ МОЖНА ВПІЙМАТИ ТА ВИВЕЗТИ З ВОДОЙМИ?

На водоймах загального користування одній людині за одну добу дозволений вилов:

риба – 3 кг; раки – 30 шт.

На водоймах спеціального водокористування та закріплених за громадськими організаціями:

риба – 5 кг; раки – 50 шт.

Дозволено забрати одну трофейну рибу, якщо її вага перевищує допустиму норму.

 1. ЯКІ МІНІМАЛЬНІ РОЗМІРИ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ, ДОЗВОЛЕНИХ ДО ВИЛОВУ?

Білий амур – 40 см; Білизна – 30 см; В’язь – 28 см; Головень – 24 см; короп – 25 см; Сазан – 35 см; Лин – 20 см; Лящ – 32 см; Плітка – 18 см; Синець – 22 см; Сом – 70 см; Судак – 42 см; Товстолобик – 40 см; Чехоня – 24 см; Щука – 35 см; Рак – 10 см.

 1. ЯКУ РИБУ ЗАБОРОНЕНО ВИЛОВЛЮВАТИ?

Заборонено любительський лов таких видів риб і безхребетних у водоймах загального користування:

– всі осетрові і їх гібриди;

– види, занесені до Червоної книги України (стерлядь прісноводна, мінога українська, ялець звичайний, рибець малий, марена дніпровська, карась золотий, минь річковий, йорж носар, бистрянка російська тощо).

 1. КОЛИ ЗАБОРОНЕНО ЗДІЙСНЮВАТИ ВИЛОВ З ЧОВНА?

– діє нерестова заборона;

– закрита навігація;

– ловля відбувається на зимувальній ямі;

– самостійний вилов рибалкою, якому не виповнилося 16 років;

– плавзасіб не має реєстраційного номера або має не чіткий реєстраційний номер;

*Види і кількість снастей, що дозволені для використання під час риболовлі з човна, аналогічні тим, що використовуються для лову з берега.

 1. ЧИ ДОЗВОЛЕНО ПІДВОДНЕ ПОЛЮВАННЯ?

На більшості водойм Правила любительського і спортивного рибальства дозволяють підводне полювання без акваланга, за допомогою пневматичних гарпунних рушниць. Підводним мисливцям потрібно дотримуватися норм вилову і правил любительського лову та мати при собі посвідчення підводного мисливця. Підводне полювання заборонене в місцях, не призначених для любительського лову, на зимувальних ямах і під час дії нерестової заборони.

 1. ЧИ ДОЗВОЛЕНИЙ ЛОВ НА ЖИВЦЯ?

Лов риби на живця дозволений. Вилов живця проводиться садком, діаметром до 100 см або “павуком”, розміром 1х1 м з вічком сіткового полотна, не більше 10 мм. В якості живої насадки дозволено застосовувати ті види риб, мінімальні розміри яких не регламентовані Правилами (верховодка, краснопірка, гірчак, амурський чебачок та ін.).

 1. ЩО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ НА ВОДОЙМІ ТА БІЛЯ НЕЇ?

– застосовувати без дозволу органів рибоохорони нові знаряддя та способи лову;

– перебувати на водоймі або поблизу неї з вибуховими та отруйними речовинами, а також зі знаряддями лову, застосування яких у даний час і в цьому місці заборонено;

– зберігати заборонені знаряддя лову на водоймах або поблизу них;

– продаж фізичними та юридичними особами, які не мають на це дозволу, сіткових матеріалів, знарядь лову і пристосувань до них, застосування яких заборонено правилами рибальства;

– продаж або скуповування риби, ікри і водних безхребетних та продуктів їх переробки без наявності документа, який підтверджує законність їх придбання та сертифікату якості;

– миття у рибогосподарських водоймах або в їх прибережних смугах транспортних засобів, а також проведення робіт, які негативно впливають на стан водойм;

– зупинка плавзасобів в заборонених для рибальства місцях, за винятком зупинок біля населених пунктів та випадків необхідної потреби (шторм, туман, аварія тощо).

Нехай в ваші мережі потрапляють золоті рибки, які виконають всі ваші бажання, нехай клювання завжди йде «на ура», нехай на ваш гачок ловиться удача і везіння, нехай кожна риболовля вдається на славу і неодмінно робить кожного з вас щасливою людиною!

Представник Всесвітніх Медичних Ігор в Україні Євген Слєпов

“Medic Run Ukraine 2020” – перший в історії дистанційний біговий челендж серед медиків України

Переможці Medic Run Ukraine 2020

10 травня 2020 року в Україні відбувся перший в історії дистанційний біговий челендж серед медиків “Medic Run Ukraine”.

Подія, що стала унікальною в медичному спортивному світі, за декілька днів зібрала десятки медиків з усіх куточків України.

В час, коли світ огорнула пандемія Covid 19, дистанційні забіги стали ковтком свіжого повітря для всіх, хто був вимучений карантинними заходами. Десятки наймальовничіших місць України вітали медиків-учасників сьогоднішнього челенджу і хоч всі бігли дистанційно і, часто, поодинці, учасникам вдалося відчути дух єднання, спортивної боротьби, мотивації, прагнення до перемоги.


Хірург-онколог клініки LISOD Дмитро Голуб – переможець забігу на 5 км в категорії С

Дуже символічно, що Medic Run Ukraine об’єднав цього дня студентів-медиків, провідних лікарів-спеціалістів, наукових співробітників, медичних сестер, фельдшерів, медиків-ветеранів АТО та діючих військових медиків, що несуть службу на сході України.

Ранкова пробіжка для багатьох поклала початок світлого Дня матері, який ми святкуємо сьогодні.


Лікар-інтерн Медичної мережі “Добробут” переможець забігу на 5 км в категорії А

Той факт, що 100% зареєстрованих учасників взяло участь в челенджі, в черговий раз підтверджує його актуальність і важливість. Кожний з участників успішно вирішив для себе покладене завдання: для одних це були дебютні кілометри бігу в житті, для інших – перший старт після тривалої перерви, одні покращили свій індивідуальний рекорд, інші – подолали дистанцію родиною, просто для задоволення. Новачки і визнані марафонці, за плечима яких десятки топових світових марафонів… сьогодні народилась нова і успішна медична родина українських раннерів.


Фельдшер Олексій Козлов переможець в забігу на 5 км в категорії В

РЕЗУЛЬТАТИ MEDIC RUN UKRAINE 2020

Дистанція 5 км

MEN

Category A

 • Хомяков Дмитро (Київ) – 00:22:16
 • Добровольський Богдан (Київ) – 00:23:24
 • Рудас Михайло (Київ) – 00:25:41
 • Свищ Микола (Київ) – 00:25:49
 • Пенцак Андрій (Київ) – 00:25:49
 • Онопрійчук Роман (Київ) – 00:27:13
 • Шпак Ілля (Київ) – 00:28:34
 • Білоконський Дмитро (Київ) – 00:29:10

Category B

 • Козлов Олексій (Київ) – 00:26:31
 • Мокринський Ростислав (Київ) – 00:27:13
 • Балицький Олександр (Київ) – 00:28:41
 • Кеян Давид (Київ) – 00:29:03
 • Слєпов Євген (Київська область) – 00:29:58

Category C

 • Голуб Дмитро (Київ) – 00:31:48
 • Голобуцький Олег (Чернівецька область) – 3,8 км – 00:22:12

Лікар загальної практики 65-го війькового мобільного госпіталя Вдовенко Анна – переможець в забігу на 5 км в категорії А

Дистанція 5 км

WOMEN

Category A

 • Вдовенко Анна (Харків) – 00:22:43
 • Руда Яна (Київ) – 00:27:17
 • Дякунчак Юлія (Львів) – 00:28:19
 • Грицевич Марія (Київська область) – 00:31:00
 • Косач Вікторія (Київська область) – 00:36:11
 • Компанієць Марія (Київ) – 00:43:58
 • Бакіко Катерина (Львів) – 00:44:23
 • Ставнійчук Вікторія (Київ) – 2,79 км – 00:19:10

Category B

 • Слєпова Оксана (Київська область) – 00:32:49
 • Рибакова Тетяна (Київ) – 00:42:26

Психолог Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації ветеранів АТО і їх родин Оксана Слєпова переможець в забігу на 5 км в категорії В

Лікар – стоматолог Дмитро Смірнов – переможець забігу на 10 км в категорії А

Дистанція 10 км

MEN

Category A

 • Смірнов Дмитро (Київ) – 00:41:54
 • Приходько Євген (Київ) – 00:42:53
 • Косач Святослав (Київська область) – 00:48:10
 • Опарін Олексій (Київ) – 00:49:18
 • Палічук Михайло (Київ) – 00:53:09
 • Дарма Кирило (Київ) – 01:06:00
 • Камінський Андрій (Київ) – 01:06:37

Category B

 • Овсянніков Юрій (Одеса) – 00:47:55
 • Фіщенко Яків (Київ) – 00:49:22
 • Марцинюк Ілля (Київ) – 00:49:25
 • Стаховський Олександр (Київ) – 00:50:11
 • Гурін Павло (Київ) – 00:54:15
 • Чумак Олег (Кривий Ріг) – 00:57:20
 • Кульбіда Олексій (Житомир) – 01:07:00
 • Цимбалістий Олександр (Київ) – 01:07:46

Хірург – стоматолог Юрій Овсянніков – переможець забігу на 10 км в категорії В

ДерматовенерологАнастасія Санницька – переможець забігу на 10 км в категорії А

Дистанція 10 км

WOMEN

Category A

 • Санницька Анастасія (Львів) – 00:47:44
 • Смаль Богдана (Київ) – 00:55:52
 • Рахман Вікторія (Харків) – 00:56:29
 • Черкес Ольга (Київ) – 00:57:35
 • Шевченко Ірина (Київ) – 00:59:01
 • Матвійчук Ірина (Хмельницький) – 00:59:46
 • Данчишена Таїсія (Донецька область) – 01:02:29
 • Францішко Алла (Київ) – 01:04:29
 • Бойко Марина (Хмельницька область) – 01:06:00

Переможець напівмарафону в категорії А , хірург, начальник поліклініки ДУ “Териториальне медичне об’єднання МВС України по Львівській області Євген Кузик та дебютантка забігів, акушер-гінеколог Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м.Львів Юлія Дякунчак.

Дистанція 21,1 км

MEN

Category A

 • Кузик Євген (Львів) – 01:43:00
 • Рахман Павло (Харків) – 01:44:13
 • Василенко Олександр (Київ) – 01:51:22
 • Циганенко Олександр (Київ) – 02:47:49

Category B

 • Корбутяк Андрій (Житомир) – 02:02:00
 • Грицак Ярослав (Івано-Франківськ) – 02:09:06
 • Марченко Євген (Житомир) – 02:12:00
 • Пономаренко Максим (Київ) – 02:12:16

Переможець напівмарафону в категорії В, акушер-гінеколог КП “Лікарня №1” Житомирської міської Ради Андрій Корбутяк

Дистанція 21,1 км

WOMEN

Category A

 • Дрогобецька Ольга (Київ) – 01:48:00
 • Фединець Ірина (Київська область) – 01:53:00
 • Косович-Онуфрик Ірина (Івано-Франківськ) – 01:56:22
 • Петрученко Наталія (Київ) – 02:16:53
 • Тунцура Дар’я (Київ) – 03:07:24

Category B

 • Жигалова Надія (Житомир) – 01:49:37
 • Довгань Наталія (Київ) – 02:46:00

Переможниці напівмарафону в категорії В – педіатр клініки “Дитячий лікар” Жигалова Надія та в категорії А – лікар-інтерн, анестезіолог-реаніматолог Української військово-медичної Академії Дрогобецька Ольга

Незважаючи на пандемію Covid 19, карантинні заходи, непросту ситуацію в охороні здоров’я України, Medic Run Ukraine став яскравою і незабутньою подією в житті десятків українських медиків, які черговий раз довели, що є найкращими, лишилось “презентувати” наш переможний дух на майбутніх медичних олімпійських іграх (Medigames), що відбудуться влітку 2021 року у Португалії.

Старт українському медичному руху раннерів покладено!

Далі буде…

Амбасадор Всесвітніх Медичних Ігор в Україні, організатор Medic Run Ukraine Євген Слєпов

New challenge! “Medic Run Ukraine 2020”

Medic Run Ukraine 2020

Загальні положення

     Це положення регламентує порядок взаємодії між учасниками заходу та організаторами на період карантинних заходів в Україні, введених державними та місцевими органами влади, для запобігання розповсюдження серед населення захворювання на Сovid-19.

Організатор заходу  – представництво Всесвітніх Медичних Ігор в Україні – Medigames Ukraine (далі – Оргкомітет).

Назва заходу – Medic Run Ukraine

Місце проведення заходу – територія України.

Дата заходу – 10.05.2020 року

Матеріальне забезпечення заходу – захід проводиться за рахунок коштів учасників.

Реєстрація учасника – Реєстрація учасника проводиться за номером +380934987121 (Telegram, Viber) або на сторінках “Medigames Ukraine” у Telegram і Viber.

Захід проводиться з використанням он-лайн -технологій. Кожен учасник реєструється на відповідну дистанцію, яку буде бігти самостійно в день заходу, використовуючи GPS-технології з подальшим експортом даних забігу до сервісу STRAVA або використанням самого додатку STRAVA при подоланні дистанції та включенням у загальний фінішний протокол учасників відповідної дистанції заходу. Допускається використання і інших додатків (RunKeeper тощо).

 Для першої реєстрації на захід учасник повинен:

 • Обрати дистанцію для забігу
 • Підтвердити свою участь та надіслати дані про себе: Прізвище та ім’я, спеціальність, місце роботи та регіон, який він представляє, електронну адресу.
 • Бути підписаним на сторінки “Ukrmedigames” в мережах Facebook та Instagram.

Реєстрація на змагання закінчується о 23:59 8 травня.

При реєстрації на змагання кожному учаснику присвоюється стартовий номер. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність вказаних при реєстрації даних. Реєстрація учасника може бути анульована, якщо під час реєстрації ним були надані неточні та/або помилкові дані. Учасник може бути зареєстрований лише на одну дистанцію заходу.

 Персональні дані учасника. Кожен учасник заходу дає згоду на використання його персональних даних, фото-, відео- або аудіо матеріалів з його участю і без узгодження з ним для реклами заходів організатора без будь-якої компенсації з боку організатора. Всі фото- та відеоматеріали змагань, доступні організатору заходу, можуть бути використані організатором як допоміжні матеріали, що підтверджують точність результатів змагань і випадки порушення правил участі.

Дистанції, маршрути – забіги проводяться на такі дистанції:

 • Марафон 42,2 км
 • Напівмарафон 21,1 км
 • 10 км
 • 5 км
 • Довільна дистанція на ваш розсуд, без фіксації результату і рейтингу (для початківців, або тих, хто просто хоче зробити пробіжку і підтримати проект).

До участі на вказані дистанції допускаються учасники, що мають медичну освіту та спеціальність, що дозволяє їм приймати участь у Всесвітніх Медичних Іграх “Medigames” (Список медичних спеціальностей викладено в Додатку 2)..

Маршрут забігу відповідної дистанції кожен учасник обирає собі самостійно і несе персональну відповідальність за його вивчення та вірне подолання. Учасник сам обирає особливості маршруту, його покриття, перепад висот, перепони на маршруті та інше. Характеристики маршруту не беруться до уваги при визначенні результату у фінішному протоколі.

Учасник сам визначає бігтиме він дистанцію самостійно чи разом з іншими учасниками. При цьому кожен учасник має керуватися вимогами діючих правил карантинного режиму, які діють на момент проведення заходу.

У разі подолання маршруту, який не відповідає довжині відповідної дистанції, дані учасника не будуть внесені до підсумкового протоколу і рейтингу учасників.

Облік часу на дистанції, результати, ліміти часу, вікові категорії.

Облік часу на дистанції кожен учасник робить самостійно за допомогою GPS технологій з подальшим експортом даних до сервісу STRAVA чи використанням самого додатку  STRAVA під час подолання дистанції (допускається використання і інших сервісів (Runkeeper, тощо). Кожен учасник несе особисту відповідальність за справність девайсу та сервісів обліку дистанції та часу та за можливість і достовірність експорту даних забігу до сервісу STRAVA з технологій, які він використовує. Особливості роботи із сервісом STRAVA подані у додатку до даного положення (Пам’ятка учасника).

Після подолання дистанції учасник самостійно відправляє посилання на трек і фото з дистанції по одному з каналів комунікації – Viber,  Telegram на номер 093 4987121, Messenger у мережі Facebook чи Direct в мережі Instagram на офіційну сторінку UkrMedigames до 14:00 дня, наступного за днем заходу.

Кожен учасник долає відповідну дистанцію самостійно. Використання допоміжних засобів пересування забороняється. Використання даних інших осіб забороняється. Організатор змагань повинен розмістити на сайті www.ukrmedigames.com попередні протоколи змагань по відповідним дистанціям не пізніше 3 днів після завершення прийому результатів від усіх учасників. Місце старту та маршрут відповідної дистанції кожен учасник обирає собі самостійно.

Одночасна участь в декількох дистанціях одного заходу заборонена.

На дистанціях  результати обліковуються за такими віковими категоріями:

 • категорія A до 35 років;
 • категорія B 35 – 44 роки;
 • категорія C 45 – 54 роки;
 • категорія D 55 – 64 роки;
 • категорія E 65 – 69 років;
 • категорія F 70 і більше років.

Здоров’я учасника та медичний супровід заходу.

Кожен учасник добровільно бере участь у змаганнях, визнаючи всі ймовірні ризики для власного здоров’я до змагань, під час змагань та після їх закінчення. Кожен учасник змагань особисто відповідальний за свій фізичний стан, здоров’я та здатність подолати обрану дистанцію змагань.

 Оргкомітет не несе відповідальності за:

 • фізичні травми, ушкодження, погіршення фізичного стану, які учасник поніс до, під час та після проведення заходу,
 • погіршення фізичного стану учасника після проведення заходу,
 • за будь-які збитки (в тому числі втрату або пошкодження особистих речей), які учасник змагань поніс під час проведення змагань та іншу шкоду, завдану під час змагань.

Безпека учасників під час заходу.

Кожен учасник дбає про власну безпеку під час заходу самостійно. При цьому особливу увагу учасникам варто звернути на:

 • дотримання правил дорожнього руху під час подолання дистанції,
 • свою готовність до старту,
 • дотримання правил особистої гігієни та правил карантинних заходів, які діють на момент проведення заходу.

При виникненні загрози життю чи здоров’ю учасник має самостійно чи з допомогою інших осіб звернутися за допомогою до закладів медичної допомоги та охорони здоров’я та до поліції в разі потреби.

Командні забіги.

Командні забіги на вказаних заходах не проводяться.

Визначення переможців та призерів змагань відбувається за обліком часу відповідно до протоколу змагань на відповідні дистанції заходу.

За підсумками змагань буде сформований рейтинг учасників з публікуванням його на сайті Українських медичних ігор, рейтинг буде враховувати стать учасника та вікову категорію.

Протести, вирішення спорів.

 Учасник має право подати протест, який розглядаються оргкомітетом. Протести можуть бути такими:

● що впливають на розподіл призових місць;

● що стосуються неточності виміру часу, за який учасник пробіг дистанцію;

Решта протестів можуть бути проігноровані оргкомітетом у силу їх незначущості (сюди входять друкарські помилки, некоректні анкетні дані та інше).

При подачі протесту необхідно вказати наступні дані:

 • прізвище та ім’я (анонімні претензії не розглядаються);
 • суть претензії (у чому полягає претензія);
 • матеріали, які доводять помилку (фото-, відеоматеріали).

Реакція на протест визначається оргкомітетом самостійно та індивідуально. У спірних ситуаціях оргкомітет може прийняти самостійне рішення без пояснень.

Дискваліфікація.

Оргкомітет залишає за собою право дискваліфікувати учасника у разі, коли учасник:

 • біг під зареєстрованим номером іншого учасника;
 • пробіг дистанцію, на яку не був зареєстрований;
 • використовував підручний засіб пересування (велосипед, самокат, авто, тощо);
 • надав організатору дані забігу іншої людини;
 • в інших випадках за рішенням оргкомітету.

Зміни в проведенні заходу, форс-мажорні обставини.

 У підготовці заходу можливі зміни дистанцій та регламенту проведення. Про такі зміни організатор негайно повідомляє учасників інформаційними повідомленнями у соціальних мережах на офіційних сторінках.

При настанні непередбачуваних форс-мажорних обставин, а саме:

● обставин, викликаних винятковими погодними умовами і стихійними лихами, що загрожують безпеці учасників;

● обставин, які виникли з огляду на умови, регламентовані відповідними рішеннями та актами органів державної влади чи місцевого самоврядування (наприклад рішення про дострокові вибори до органів державної чи місцевої влади, введення військового стану чи інші рішення, що унеможливлюють проведення заходу), захід може бути відкладено, перенесено на інші дати проведення чи скасовано.

Інформаційні джерела та додатки.

Інформаційний сайт організатора: https://www.ukrmedigames.com/

Сторінка у мережі Facebook: https://www.facebook.com/ukrmedigames

Сторінка в Instagram: https://www.instagram.com/ukrmedigames/ 

За інформацію на інших інформаційних ресурсах організатор відповідальності не несе.

Організатор змагань – представник Всесвітніх Медичних Ігор в Україні, керівник Української Олімпійської Медичної Збірної Євген Слєпов, тел./Viber/Telegram +380934987121.

Пам’ятка учасника (додаток 1)

Шановний учаснику! Ми вдячні тобі за активність і за те, що показуєш приклад іншим та відповідально ставишся до себе!

Для участі в заході:

 1. Встанови застосунок Strava на свій смартфон з Play Market (android) чи App Store (iPhone).
 2. Зареєструй свій аккаунт в застосунку.
 3. У налаштуваннях аккуанта перевір налаштування доступу – статус «фізична активність» повинен бути доступний усім.
 4. Ти можеш використовувати для хронометражу на дистанції смартфон зі встановленим застосунком. Для цього необхідно перейти на вкладку «запис», вибрати «біг», почекати, коли смартфон визначить місце розташування – місце розташування з’явиться на мапі застосунку. У момент старту натиснути кнопку «старт». На дистанції ти можеш в самому застосунку контролювати темп, час, відстань. Після фінішу натисни кнопку «фініш» і «зберегти».
 5. Застосунок дозволяє налаштувати автоімпорт треку з наручного бігового девайсу GPS. Біжи годинником – залиш смартфон вдома. В налаштуваннях профілю перейди на опцію «підключити додатки» і налаштуй підключення до застосунку пристрою, який плануєш використовувати через логін пароль застосунку. Strava дозволяє налаштувати автоімпорт зі звичних Garmin, Polar, Suunto, Android Wear, TomTom (nike), fitbit. При використанні наручних пристроїв після збереження треку і синхронізації зі смартфоном, трек в Strava з’явиться автоматично. Використовуваний пристрій обов’язково має враховувати трек на підставі GPS даних. Трек на підставі шагоміру не буде прийнятий.
 6. У нижньому рядку треку в стрічці твоїх активностей є значок «поділитися». Відправ нам трек і ФОТО (можна селфі) з дистанції або фінішу в один з каналів комунікації – viber, telegram (+38 0934987121), messenger (ukrmedigames), Direct (ukrmedigames) протягом 24-х годин після фінішу.
 7. Виклади пост про участь в Medic Run Ukraine на своїх сторінках у соцмережах з тегами #medicrunukraine #ukrmedigames #medigames #medicalteamukraine
 8. Фінішний протокол буде опублікований протягом 3-х днів після отримання усіх результатів.

Важливо!

 • Подбай заздалегідь про маршрут – проведи на ньому розминку за день до старту. Для марафонських дистанцій переважно вибрати маршрут з колом в 5 кілометрів – тоді ти зможеш організувати для себе пункт харчування або гідратації. При необхідності використовуй пояс з флягами, ізотоніки і харчування. Ми рекомендуємо харчуватися на дистанції, якщо плануєш бігти більше 1,5 години. Для харчування кращими будуть банани, або спортивні гелі для видів спорту на витривалість
 • На власний розсуд ти можеш запросити друзів і сім’ю для підтримки. Обов’язково дотримуйтеся при цьому поточних норм особистої гігієни та карантинного режиму, який діє на день старту.
 • Біжи зі стартовим номером (ти маєш роздрукувати його самостійно, отримавши файл на електронну адресу) – це додасть тобі відчуття реального змагання і потрібного адреналіну.
 • Пам’ятай про ФОТО. Надійшли його нам. Ми прагнемо показати твій приклад іншим!
 • Заплануй місце, де можна залишити одяг після розминки та одяг для перевдягання після фінішу.

Стань частиною великого медичного олімпійського руху!

Додаток 2

Список медичних спеціальностей для участі у Всесвітніх Медичних Іграх та змаганнях під егідою Українських Медичних Ігор

Hospital administrator

Operating theatre assistant

Orderly

Veterinary assistant

Ambulance driver

Anaesthesiologist/Intensive care specialist

Angiologist

Dental assistant

Clinical research technician

Hearing specialist

Biochemist

Biologist

Medical biologist

Hospital porter

Medical imaging technician

Health executive

Cancerologist

Cardiologist

Chiropractor

Surgeon

Cardiothoracic surgeon

Dental surgeon

Specialist surgeon

Plastic surgeon

Dentist

Dermatologist

Dietician

Iridologist

Medical physics practitioner

Sonographer

Endocrinologist

Epidemiologist

Occupational therapist

Medical Student

Extern

Gastroenterologist

Gerontologist

Gynaecologist/Obstetrician

Hematologist

Immunologist

Nurse

Laboratory engineer

Operating theatre technician

Intern

Physiotherapist

Laboratory assistant

Electrocardiologist

Doctor

Sports physician

Company doctor

Sonography specialist

General practitioner

Forensic pathologist

Orthopedic physician

Intensive care physician

Resident physician

Specialist doctor

Nephrologist

Neurosurgeon

Neurologist

Nutritionist

Odontologist

Ophthalmologist

Orthodontist

Orthopaedic specialist

Speech therapist

Orthoptist

Osteopath

Pathologist

Paediatrician

Chiropodist

Child psychiatrist

Pharmacist

Physiologist

Physiotherapist

Pulmonologist

Pharmacy technician

Biometry teacher

Dental technician

Psychiatrist

Psychologist

Paediatric nurse

Radiologist

Rehabilitation specialist

Rheumatologist

Midwife

Medical secretary

Sexologist

Sophrologist

Stomatologist

Head nurse

Laboratory technician

Traumatologist

Emergency physician

Urologist

Veterinarian

Pharmaceutical representative

41-ші Всесвітні Медичні Ігри перенесено на 2021 рік

Друзі олімпійці-медики, рішенням організаційного комітету Всесвітніх Медичних Ігор, чергові олімпійські ігри серед медиків відбудуться 26 червня – 3 липня 2021 року.
Локація проведення 41th Medigames лишається тією самою – провінція Алгарве на півдні Португалії.
Президент організаційного комітету подякував медикам усього світу за щоденну боротьбу за здоров’я людей в умовах пандемії Covid-19.
Бережіть себе і своїх рідних.

До зустрічі в Португалії!

Звернення президента організаційного комітету Всесвітніх Медичних Ігор містера Пьєра Лусінши

                                                                                                      Paris April 30, 2020
Hello,
I’m Pierre Lusinchi, president of the organizing committee for the World Medical and Health Games
and the International Sports Medicine Symposium.
First of all, I would like to extend our respectful congratulations to you for the fight you are waging
at the risk of your own health to treat the victims of Covid-19 and to try to stem this epidemic. It’s
remarkable, be assured of our admiration.
As you are interested in the Medigames, you will remember that we had chosen to hold the 41st
edition of the Games in the Algarve in Portugal at the end of June 2020.
In the early days of the epidemic, we thought it was best to postpone this event after the summer
and we informed you of this postponement to the end of October 2020 and then came the
containment measures, worldwide, prohibiting any form of gatherings, any form of travels, this is
the reason why we decided to cancel the 2020 edition and postpone it to 2021 from June 26 to
July 3, still in the Algarve, still in the south of Portugal in Vila Real.
I have the feeling that this edition will be exceptional, exceptional because first we will have
overcome thanks to your courage and tenacity this disease then because the health professions will
emerge from this fight even more complementary and even more united and the Games will be an
opportunity, under the sign of sport, to celebrate your heroism, your brother/sister hood so
important in today’s world.
Well done for what you do, take care of yourself.
See you next year in Portugal!


Pierre Lusinchi
Managing Director of Corporate Sport Organisation
President of the organization committee of the World Medical and Health Games

Дмитро Популях і Андрій Сивак володарі “Кубку Виклику” з більярдного спорту.

5 березня в більярдному клубі «Дон» проходив чемпіонат міста Києва з більярдного спорту «Кубок виклику» відповідно до  календаря IX Київської міської спартакіади «Здоровий киянин», яка проходить під патронатом Київської міської державної адміністрації за програмою «Молодь і спорт столиці 2019-2021».

Організатори Чемпіонату:

– Департамент молоді та спорту КМДА

– Київська міська організація ФСТ «Спартак».

В боротьбі за звання чемпіона прийняло участь 7 команд загальною кількістю 26 осіб. Згідно регламенту чемпіонату право першості чоловіки розіграли у дисципліні «Вільна піраміда», а чарівні панянки демонстрували майстерність у дисципліні  Американський Pool & 8-Ball.

Дмитро Популях

У складі команди – володаря “Кубку виклику” – Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я стали переможцями і наші колеги, ортопеди-травматологи ДУ “Інститут ортопедії і травматології НАМН України” Дмитро Популях і Андрій Сивак, в особистій першості Дмитро отримав срібні нагороди, у Андрія – бронза.

По матеріалам http://spartak-fst.kiev.ua/

У Києві відбувся ІІ MediBilliard Championship.

30 листопада 2019 року у більярдному клубі “Брейкс” (м. Київ, вулиця Героїв Сталінграду 39 В) відбувся ІІ лікарський турнір з більярду.

Участники ІІ MediBilliard Championship

Згідно регламенту змагань, 15 участників по круговій системі зіграли кожний з кожним по партії до 8 шарів “класика” (гра будь-яким шаром).

Постійний учасник лікарських турнірів, президент Української футбольної асоціації медиків, невролог КМКЛ 6 Олександр Балицький
Минулоразовий переможець змагань, судмедекперт з Києва Віктор Черненко з організатором чемпіонату, провідним отоларингологом клініки “Медіком” Сергієм Герасименко

Цього разу географія учасників чемпіонату розширилась, лікарі з Волині, Дніпра, Херсона, Одеси та Києва підняли статус змагань до всеукраїнського рівня.

Дебютант турніру – ортопед-травматолог з Волині Микола Абрамчук
Ортопед-травматолог з Дніпра Єгор Васильченко приїхав на чемпіонат з братом-лікарем Владиславом
У грі Влад Васильченко з Дніпра

Той факт, що жоден з минулих призерів змагань не потрапив до першої трійки, говорить про високий рівень чемпіонату.

У грі психіатр – нарколог з Києва Микола Іщук
У грі анестезіолог Васильківської ЦРЛ Олександр Бабушкін

Цього разу комплект нагород більярного турніру розіграли дебютанти змагань Ігор Радевич, Анатолій Жмаков та Дмитро Популях.

Отримує вітання від колег бронзовий призер чемпіонату (з кубком) андролог з Херсону Ігор Радевич

Срібний призер чемпіонату, судмедексперт з Дніпра Анатолій Жмаков
Чемпіон ІІ чемпіонату з більярду серед лікарів, ортопед-травматолог Інституту травматології Дмитро Популях

Колегіальність і дружня атмосфера стають постійними супутниками наших лікарських чемпіонатів, про що свідчать і відгуки його участників:

Микола Абрамчук: “Всім велике дякую за проведений час! Дякую долі, що знаю Вас!!!До нових зустрічей)))”

Дмитро Популях: “Большое спасибо за прекрасный турнир и приятное общение! Спасибо организаторам и всем участникам! Турнир был проведён на очень достойном уровне !!!”

🤟

Влад Васильченко: “Всем спасибо за турнир и атмосферу”

Дружня компанія більярдистів – медиків

В запеклій боротьбі чемпіоном з більрду серед лікарів став ортопед-травматолог з Інституту травматології Дмитро Популях, срібний кубок Анатолія Жмакова попрямував до Дніпра, а бронзовий Ігоря Радевича до Херсону.

Підсумкова таблиця змагань

Дякуємо за гостинність більярдному клубу “Брейкс”, організаторам чемпіонату Сергію Герасименко і Євгену Слєпову, головному рефері-статисту турніру Сергію Алірзаєву та фотографу Роману Полякову. З нетерпінням чекаємо нових зустрічей!

Всі участники чемпіонату отримали пам’ятні дипломи

Євген Слєпов

Фото – Роман Поляков

II Kyiv Medi Table Tennis Cup. Збільшилась кількість і географія учасників. Чемпіон – незмінний.

В перший день зими, 1 грудня 2019 року у Клубі настільного тенісу “Брейкс” на Оболоні у столиці України відбувся ІІ турнір з настільного тенісу серед лікарів.

Учасники II Kyiv Medi Table Tennis Cup

Цього разу визначити кращого тенісиста, з’їхались 21 лікар з 4 регіонів України. Представники Києва, Дніпра, Хмельницького та Одеси були розділені на 2 групи, де провели поєдинки по круговій системі.

У грі Сергій Герасименко, отоларинголог, завідувач відділенням клініки “Медіком”, співорганізатор турніру.
Дитячий хірург Київської обласної дитячої лікарні, співорганізатор турніру, амбасадор Всесвітніх медичних ігор в Україні Євген Слєпов

Кращими в першій групі стали: діючий чемпіон Василь Ілюшин з Хмельницького та дебютант Віталій Сольський з Києва, у другій групі перші дві сходинки вибороли: дебютант турніру Анатолій Жмаков з Дніпра і минулоразовий фіналіст Олександр Бабушкін з Києва.

Юрій Овсянніков і Юрій Костогриз
Стоматолог Богдан Гуменюк приймав участь у турнірі разом з сином-медиком Ярославом
У грі доцент кафедри загальної хірургії №2 НМУ ім.О.О.Богомольця Тарас Галига

У першому півфіналі між Анатолієм Жмаковим і Віталієм Сольським, перемогу святкував дніпрянин, у другому, що був повторенням минулоразового фіналу, знову перемогу здобув Василь Ілюшин.

Срібний призер першого турніру з настільного тенісу, лікар – анестезіолог Васильківської ЦРЛ Олександр Бабушкін
Бронзовий призер змагань, акушер-гінеколог Інституту педіатрії, акушерства та гінекології Віталій Сольський

Фінальний поєдинок став справжньою прикрасою змагань, у запеклій боротьбі чемпіонський титул підтвердив досвідчений Василь Ілюшин, ставши вже дворазовим переможцем турнірів з настільного тенісу серед лікарів.

У грі невролог КМКЛ 6, президент Української футбольної асоціації медиків Олександр Балицький
Срібний призер, судмедексперт Анатолій Жмаков отримує нагороду з рук головного рефері-статиста турніру Сергія Алірзаєва
Чемпіонська гра від Василя Ілюшина з Хмельницького

У “малому” фіналі між киянами Олександром Бабушкіним і Віталієм Сольським, перемогу виборов останній, отримавши бронзові нагороди в дебютному для себе турнірі.

Призери Анатолій Жмаков, Василь Ілюшин та Віталій Сольський

Всі учасники відзначили приємну атмосферу і відмінну організацію турніру. Популярність лікарського спорту зростає. Хочеться вірити, що бодай декілька учасників цього змагання візьмуть участь у Всесвітній медичній Олімпіаді у складі збірної України. Щорічні медичні ігри відбудуться у червні 2020 року в Португалії.

Всі учасники отримали пам’ятні дипломи на згадку про чудові змагання
Результати гравців групи А
Результати гравців групи В

Дякуємо організаторам турніру Сергію Герасименко і Євгену Слєпову, фотокору змагань Роману Полякову, головному рефері – статисту змагань Сергію Алірзаєву, тенісному клубу “Брейкс” та всім учасникам, які знайшли час для активного відпочинку і створили атмосферу спортивної боротьби і дружнього спілкування.

Далі буде…

Євген Слєпов

Фото – Роман Поляков

У Києві відбувся II UFAM Kyiv Open Doctors Challenge 2019

10 листопада на затишних кортах СК Меридіан відбувся вже другий корпоративний лікарський тенісний турнір – ІІ UFAM Kyiv Open Doctors Challenge.

Участники ІІ UFAM Kyiv Open

Змагання викликали величезний інтерес збоку лікарської спільноти не тільки столиці України, а і інших міст, приємно відзначити, що участь в турнірі, зпоміж інших, взяли лікарі з Харкова.

Ростислав Мокринський і Олег Мороз

Організаційном комітетом на чолі з Антоном Степурою було докладено багато зусиль, щоб ці змагання відбулись в подібній першому турніру приємній атмосфері і принесли задоволення всім учасникам.

Олександр Стеценко і організатор турніру Антон Степура
Головний рефері змагань Юрій Шевельов (в центрі), голова УФАМ Олександр Балицький і призери ІІ UFAM Kyiv Open

Окрема подяка головному рефері змагань – Юрію Шевельову за “зручну” турнірну сітку, яка дозволила всім лікарям-тенісистам насолодитися грою з колегами в достатній кількості.

Олександр Стеценко, Тарас Галига і бронзовий призер Ярослав Владичук (кафедра загальної хірургії №2 НМУ ім.Богомольця)

В запеклій спортивній боротьбі красені кубки знайшли своїх володарів – переможець першого лікарського турніру з тенісу Сергій Шамраєв поступився у фінальному поєдинку дебютанту Ігорю Бутку, бронзові нагороди у ще одного дебютанта турніру – Ярослава Владичука.

Переможець турніру Ігор Буток (в центрі), срібний призер Сергій Шамраєв і володар бронзи Ярослав Владичук

Прекрасна атмосфера, гарний настрій, мотивація, нові мрії і виклики – це все “візьмуть” з собою наші участники, які вже завтра продовжать боротьбу за здоров’я і життя своїх пацієнтів у провідних клініках Києва і Харкова: Сергій Шамраєв і Андрій Бардін в Інституті урології НАМН України, Антон Степура у ННЦ Інститут кардіології імені Стражеско, Сергій Герасименко у клініці Медіком, Олександр Балицький, Олег Мороз і Ростислав Мокринський у міській клінічній лікарні №6, Олександр Стеценко, Тарас Галига і Ярослав Владичук на кафедрі загальної хірургії №2 НМУ ім. Богомольця, Сергій Одарченко в Центрі онкології клініки Спіженко, Олександр Міхньов у Інституті клінічної медицини, а також Ярослав Гудима, Юрій Овсянніков, Віталій Сольський, Олександр Сопко та харків’яни Ярослав Безносков та Валерій Добролежа.

Юрій Овсянніков і Ігор Буток

Вже у червні 2020 року у Португалії сьогоднішні участники зможуть вперше представити Україну на тенісних змаганнях Всесвітньої медичної олімпіади і спробувати виграти для нашої країни перші олімпійські нагороди.

Ми обов’язково продовжимо удосконалювати і розвивати UFAM Kyiv Open в майбутньому. Долучайтесь до олімпійського медичного руху та до великої родини УФАМ!

До нових зустрічей!

Євген Слєпов

Українська олімпійська команда повертається додому з трофеєм. Медігеймс 2019. Підсумки.

Вперше в історії українська команда стартувала на Всесвітніх медичних іграх. Цього року у м.Будва, Чорногорія медична Олімпіада зібрала понад 1500 лікарів з 45 країн світу, ставши найбільшими аматорськими спортивними змаганнями у світі.

У футбольних турнірах було представлено 34 країни світу. Українці взяли участь у футбольному турнірі з форматом 7 на 7.

УФАМ Київ на Медігеймс 2019

Склад команди УФАМ Київ:

 1. Слєпов Євген, дитячий хірург, Київська обласна дитяча лікарня – капітан команди, Київська область.
 2. Герасімов Володимир, судинний хірург, медична клініка “Добробут”, м. Київ.
 3. Цапук Павло, інтерн – стоматолог, НМАПО ім.Шупика, м. Київ.
 4. Гладир Сергій, стоматолог, приватна клініка, м. Київ.
 5. Буздуган Віталій, офтальмолог, м. Чернівці.
 6. Юркін Денис, студент, НМУ ім.О.О.Богомольця, м. Київ.
 7. Міхньов Олександр, директор Інституту клінічної медицини, м. Київ.
Жеребкування

Команда УФАМ Київ згідно жеребкування команд потрапила до групи С, де зустрічалась зі збірними командами Узбекистану і Угорщини.

Українська делегація на дебютних Medigames

Старі знайомі по чемпіонатах світу серед лікарів, приїхали на Медігеймс найсильнішими складами, українці ж грають на турнірі без жодної заміни.

Тим не менше в напруженому першому поєдинку з Узбекистаном, хлопці змогли вибороти перемогу 3:2 (голи на рахунку Павла Цапука – 2 і Віталія Буздугана). У 2 турі групової стадії, українці зазнали поразки від угорців 0:8, але зайняли 2 місце в групі і вийшли до 1/4 фіналу.

Українські вболівальниці – найкраща група підтримки Медігеймс 2019.

У чвертьфіналі УФАМ Київ зустрічався з минулорічним бронзовим призером змагань – командою Норвегії, відсутність лавки запасних далась в знаки, українці грали на рівних перший тайм, проте поступилися 0:5.

УФАМ Київ – Збірна Норвегії

Далі на наших хлопців чекали матчі за 5-8 місця.

В першому поєдинку доля повторно звела українців зі збірною Угорщини, і хоча нашим вдалось повести у рахунку, реванш не вийшов – 1:6 (гол на рахунку Дениса Юркіна).

УФАМ Київ – збірна Угорщини

Проте у завершальному поєдинку турніру уфамівцям вдалося знайти в собі сили і позитивно закінчити змагання – перемога над збірною Португалії 4:2 (голи: Павло Цапук – 3, Сергій Гладир).

Отже на дебютній для України Медичній Олімпіаді команда УФАМ Київ посіла почесне 7 місце.

Після історичної дебютної перемоги над збірною Узбекистану

Але хлопці повертаються додому не з пустими руками – наша команда була відзначена кубком Fair Play.

УФАМ Київ. Бомбардири: Павло Цапук – 5 голів, Сергій Гладир, Віталій Буздуган та Денис Юркін – 1.

Дякуємо всім, хто нас підтримував і вболівав. Наступні Медичні Олімпійські Ігри відбудуться 13 – 20 червня 2020 року у Португалії.

Вже стартував набір в українську олімпійську збірну, яка буде представлена не тільки у футбольному турнірі, а і в інших видах спорту.

Менеджер української олімпійської команди, амбасадор Медігеймс в Україні Євген Слєпов.